Wakacje w SPA 2+1

od 375 zł / os. / noc
4 dni

4 dni

Wakacje w SPA 2+1 I  Hotel Spa Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

Zapraszamy na wspaniały pobyt wakacyjny w pokoju 2-osobowym z zabiegami SPA w cenie - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi bez limitu do waszej dyspozycji!

Wybierzcie się do 4-gwiazdkowego hotelu w Kudowie Zdrój, na relaksujący, wakacyjny pobyt dla dwóch osób a może trzech? Nie zapominamy o najmłodszych, mamy dla nich mnóstwo atrakcji. Dla rodziców zabiegi SPA w cenie pakietu.

Dzieci do lat 12 śpiące na dodatkowym łóżku za połowę w ceny!!!  

Dodatkowo oferujemy 10% zniżki na wszystkie zabiegi SPA!!!

Przyjedź do najpopularniejszego uzdrowiska w Polsce i eksploruj przyrodę magicznych Gór Stołowych, a my zadbamy o twój relaks w SPA.

Liczba pakietów ograniczona!!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl