Zima w Górach

od 312 zł / os. / noc
3 dni

3 dni


SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEGO RABATU 10% NA ZIMOWY POBYT !!! DOTYCZY REZERWACJI DOKONANYCH PO 19.10.2023 

 

Zima 2023  Góry  I  Hotel Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

U nas śniegu nie brakuje!!!

W tygodniu taniej, zapraszamy na zimowy odpoczynek w luksusowym hotelu z basenami, zjeżdżalnią wodną, jacuzzi i saunami. 

Zima w górach to możliwość odpoczynku pośród śnieżnobiałych, pięknych krajobrazów wśród niezliczonych atrakcji. Wycieczki, spacery, górskie wyprawy, snowboadr i narty, to wyjątkowo aktywna forma spędzenia czasu dla całej Państwa rodziny, która pozostanie niezapomnianą przygodą

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl