Jesień w Górach 2024

od 347 zł / os. / noc
3 dni

3 dni

Jesień w Górach 2024  I  Hotel Spa Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

Rozpocznij jesień, oddając się spokojnemu krajobrazowi Gór Stołowych z naszym pakietem Jesień w Górach 2024. Gdy liście zmieniają barwę na żywe odcienie złota i szkarłatu, Verde Montana zaprasza Cię do przeżycia niepowtarzalnego wypoczynku, który obiecuje nie tylko relaks, ale i odnowę ducha. Nasz starannie przygotowany pakiet zawiera luksusowe zakwaterowanie oraz degustację lokalnych potraw przygotowanych przez naszych znakomitych kucharzy.

Ta oferta to nie tylko ucieczka; to zanurzenie w wolniejszy, bardziej przemyślany sposób życia. Zarezerwuj teraz, aby zabezpieczyć swoją ucieczkę za wyjątkową cenę. Wycofaj się w góry i pozwól, aby piękno jesieni Cię zainspirowało.

ZAREZERWUJ SWOJĄ UCIECZKĘ!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl