Zabiegi SPA dla najmłodszych

Zabiegi SPA dla najmłodszych

Wspólna wyprawa do SPA rodzica i dziecka uczy dbałości o zdrowie i urodę. Montana SPA zaprasza dzieci i młodzież na pełne relaksu zabiegi pielęgnujące twarz i ciało. W czasie zabiegów nasza przyjazna kadra zadba o komfort naszych najmłodszych Gości, dostarczając im niezapomnianych i niepowtarzalnych wrażeń. Zobacz jakie możliwości czekają na Ciebie i Twoje dziecko.

Masaże

Masaże

Jednym z cieszących się największym zainteresowaniem zabiegów SPA jest pachnący masaż aromatyczny. Dzieci uwielbiają przyjemne zapachy, dlatego z pewnością pokochają je również w formie masażu pleców, który działa nie tylko uspokajająco i odprężająco, ale również wprowadza w dobry nastrój i działa odżywczo na skórę.

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Na pielęgnację skóry nigdy nie jest za wcześnie ani za późno! Skóra najmłodszych potrzebuje nawilżenia i ukojenia. Skóra młodzieńcza borykająca się z problemem trądziku potrzebuje normalizacji i oczyszczenia. W ofercie posiadamy delikatny peeling enzymatyczny, kawitację bądź oxybrazję dla skór trądzikowych i zanieczyszczonych oraz pielęgnacyjne maseczki na twarz. Nasz kosmetolog zajmie się Państwa pociechą, odpowiednio dobierając pielęgnację.

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Zabiegi kosmetyczne, które proponujemy, zostały skomponowane z myślą o naszych najmłodszych gościach. Kosmetyki o delikatnej recepturze nie podrażniają wrażliwej i delikatnej skóry dzieci.

Konsultacja z fizjoterapeutą

Konsultacja z fizjoterapeutą

Z uwagi na coraz częstsze problemy z wadami postawy u dzieci i młodzieży, wprowadzamy z myślą o Państwa pociechach dodatkową możliwość konsultacji fizjoterapeutycznej z odpowiednimi zaleceniami ćwiczeń/zabiegów kompensacyjno-korekcyjnych oraz dalszym planem postępowania.