Uroczystości rodzinne

Uroczystości rodzinne

Uroczystości rodzinne

Imprezy okolicznościowe to czasochłonne zajęcie dlatego to idealny powód, aby tak wyjątkowe okazje spędzić ciesząc się swoim towarzystwem i nie martwić o organizację. Pozwólcie sobie na pogłębianie relacji rodzinnych i dobrą zabawę.

Nasi profesjonaliści zajmą się organizacją oraz obsługą, abyście mogli w pełni cieszyć się tak ważnym i wyjątkowym dniem.

Chrzciny
Chrzciny
Chrzciny

Chrzciny

Chrzest to pierwsze najważniejsze wydarzenie w rodzinie a także wyjątkowa okazja do spotkania w rodzinnym gronie. Chcąc odciążyć rodziców od wszelkich obowiązków związanych z przygotowaniem uroczystości serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty Hotelu Verde Montana przygotowanej specjalnie z myślą o tym wspaniałym dniu. Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką restaurację, profesjonalną obsługę kelnerską, indywidualne, dopasowane do Państwa potrzeb menu a najmłodszych gości zapraszamy do pokoju zabaw i gier dla dzieci „Małpi Gaj”.

Komunie Święte

Komunie Święte

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie. Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką restaurację, profesjonalną obsługę kelnerską, indywidualne, dopasowane do Państwa potrzeb menu a najmłodszych gości zapraszamy do pokoju zabaw i gier dla dzieci „Małpi Gaj”.

Urodziny

Urodziny

Organizacja imprez okolicznościowych, urodzin, imienin, 18-stek stanowi niemałe wyzwanie, dlatego też serdecznie zachęcamy do powierzenia nam wszystkich przygotowań związanych z realizacją tego typu uroczystości. Specjalnie dla Państwa udostępniamy Club Barracuda – idealne miejsce do organizacji imprez tematycznych z muzyką na żywo czy karaoke show. Do każdego rodzaju imprezy z przyjemnością przygotujemy indywidualne menu dopasowane do Państwa potrzeb, gustu kulinarnego oraz tematyki imprezy.

Wesela

Wesela

Pozwól nam urzeczywistnić Twoje marzenia i sprawić by przygotowania weselne były czystą przyjemnością. Zadbamy o każdy szczegół - począwszy od wskazania najbardziej optymalnej oferty, aż po moment, gdy wkroczycie do sali jako Pan Młody i Panna Młoda. Pracując z naszym konsultantem weselnym będziesz mieć do wyboru wiele pakietów weselnych i usług, dzięki którym będzie możliwe wszystko czego zapragniesz, by ten dzień był jak najbardziej niezwykłym dniem.