Hotel dla rodzin w Sudetach

Hotel dla rodzin z dziećmi w Sudetach

Każdy rodzic wie, że dzieci są wymagającymi gośćmi. Wiemy o tym i my, dlatego przygotowaliśmy szereg atrakcji i propozycji dla dzieci w każdym wieku. Jeśli poszukujesz hotelu przyjaznego rodzinie z dziećmi, to świetnie trafiłeś. Atrakcje Parku Wodnego, pokoje rodzinne, specjalne menu, animacje, sala zabaw oraz imprezy dziecięce sprawiają, że rodziny stają się zadowolonymi i powracającymi gośćmi rodzinnego Hotelu Verde Montana oraz przepięknego pasma górskiego części Sudetów.

Rodzinny wypoczynek w Górach Stołowych

Rodzinny wypoczynek w Górach Stołowych

Przemyślana strategia dla rodzin, zakładająca pakiety pobytowe dostosowane dla rodzin z dziećmi, zasoby hotelowe w postaci Parku Wodnego, zewnętrznego, letniego basenu, wewnętrznego i zewnętrznego placu zabaw, pokoi rodzinnych, specjalne Menu, animacje oraz imprezy dziecięce sprawiają, że rodziny stają się wiernymi Gośćmi naszego Hotelu i Gór Stołowych.

Atrakcje dla rodzin

Atrakcje dla rodzin

Dla rodziców i dzieci przygotowaliśmy; wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalnią, basenem z kulkami i innymi atrakcjami. Park Wodny z zjeżdżalnią, gejzerami, brodzikiem z grzybkiem. Basen rekreacyjny ze ścianką wspinaczkową. Zewnętrzny, letni basen z podgrzewana wodą. Jacuzzi oraz strefę saun. Specjalna karta Menu ze w znakomitych cenach. Animacje dla dzieci w czasie pakietów pobytowych. Zewnętrzny plac zabaw z piaskownicą, huśtawką, trampoliną i zjeżdżalnią. Profesjonalne doradztwo z zakresu zwiedzania Sudetów, Kotliny Kłodzkiej, Gór Stołowych oraz Kudowy Zdroju.

Doskonała lokalizacja hotelu w Kudowie Zdroju

Doskonała lokalizacja hotelu w Kudowie Zdroju

Jednym z naszych ogromnych atutów jest nasza lokalizacja. Uzdrowiskowa strefa pozwala w kilka minut dotrzeć do Parku Zdrojowego. Liczne ścieżki rowerowe oraz piesze szlaki spacerowe. Park Narodowy Gór Stołowych znajduje się kilkanaście minut spacerem od naszego Hotelu, a tam czeka na Państwa nie tylko Szczeliniec Wielki, Góra Parkowa czy Błędne Skały – atrakcji w regionie jest tyle, że tydzień nie starcza, by skorzystać z nich wszystkich.