Hotel w Górach Stołowych

Wypoczynek w górach
Wypoczynek w górach

Wypoczynek w górach

W ciągu ostatnich 20 lat świadczenia gościnności odwiedziły nas setki tysięcy rodzin z dziećmi, par oraz gości podróżujących indywidualnie. Zrealizowaliśmy tysiące spotkań, pakietów pobytowych, przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych oraz konferencji. Ogromna liczba zadowolonych klientów świadczy o dużym zaufaniu do oferowanej gościnności, bogatej ofercie oraz atrakcyjnych cenach.

Hotel z basenem w Górach Stołowych

Hotel z basenem w Górach Stołowych

Hotel w Górach Stołowych to wspaniałe miejsce na relaks i wypoczynek dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz gości biznesowych. Lokalizacja Hotelu zapewnia spokój i ciszę oraz idealną bazę wypadową do niezliczonych atrakcji Kotliny Kłodzkiej, Sudetów i Gór Stołowych. Czterogwiazdkowy hotel Spa Verde Montana oferuje komfortowe pokoje, darmowe WiFi, nowoczesne, przestronne sale konferencyjne, duży parking, sale restauracyjne, klub taneczny oraz bar.

Bogata oferta

Bogata oferta

Nasz hotel w Górach Stołowych posiada specjalnie przygotowaną ofertę pobytów indywidualnych oraz pakietów pobytowych dla rodzin z dziećmi wypełnioną szeregiem atrakcji. Aby umilić Wam pobyt, udostępniamy w cenie wewnętrzny Park Wodny, zewnętrzny basen letni, pokój zabaw i gier, wewnętrzny i zewnętrzny plac zabaw, pokoje rodzinne oraz specjalne menu dla dzieci. Oferujemy również profesjonalne doradztwo z zakresu zwiedzania atrakcji regionu Sudetów i Kotliny Kłodzkiej.

Atrakcje dla Gości

Atrakcje dla Gości

Hotel z basenami Verde Montana ulokowany w centrum kurortu oraz wód zdrojowych dba o to, by goście mogli się w pełni zrelaksować i zapomnieć o troskach dnia codziennego. W Parku Wodnym znajdują się 2 baseny – sportowy z podwodnymi hydromasażami i rekreacyjny z gejzerami wodnymi. Wyjątkowo imponująco prezentuje się 40-metrowa zjeżdżalnia wodna. Zdrowego relaksu można także zażyć w saunie parowej i suchej lub w jacuzzi.

SPA w Górach
SPA w Górach

SPA w Górach

Hotelowe SPA w Górach Stołowych oferuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie odnowy biologicznej, relaksu i aktywnego wypoczynku. Imponująco przedstawia się oferta zabiegów SPA, która jest realizowana w 18 eleganckich gabinetach do masażu i pielęgnacji ciała, gdzie w przemiłej atmosferze można odreagować stres, przeznaczyć czas, aby zadbać o urodę, lub poprawić kondycję fizyczną.  Do dyspozycji gości udostępniono również Centrum Medyczne.

Hotel konferencyjny

Hotel konferencyjny

Centrum konferencyjne Hotelu Verde Montana zlokalizowane w Górach Stołowych to doskonałe, w pełni wyposażone zaplecze dla biznesu. Posiadamy klimatyzowane sale konferencyjne, z których największa może pomieścić nawet 400 osób. Szkolenia, wykłady, prezentacje, kongresy, huczne gale czy kameralne warsztaty – dla każdego rodzaju zajęć możemy przygotować odpowiednią salę.

Centralne położenie hotelu

Centralne położenie hotelu

Kudowa Zdrój to jeden z najstarszych i najpiękniejszych sudeckich kurortów. Góry Stołowe to raj dla miłośników pieszych wycieczek, nordic walkingu oraz wycieczek rowerowych. Ścieżek, szlaków i tras rowerowych jest tu bez liku, a takie nazwy jak Szczeliniec Wielki, Góra Parkowa czy Błędne Skały mówią same za siebie. Wszystkie wymienione atrakcje są dostępne w pobliżu Hotelu, często w odległości mniejszej niż 20-30 minut spacerem lub 5-20 minut jazdy samochodem.