Park wodny Zielona WySPA

Park wodny w hotelu

Park wodny w hotelu

 Park Wodny w niedzielę 31.03.2024 otwarty w godzinach 10.00 -21.45

Park Wodny "Zielona WySPA" składa się z dwóch basenów z hydromasażami i gejzerami wodnymi o łącznej powierzchni ponad 300 m2 oraz strefy dla nieumiejących pływać o powierzchni 16 m2 i głębokości 40cm. Wśród licznych atrakcji Aquaparku znajduje się zjeżdżalnia o długości 40 metrów, płaszcz wodny, podwodne hydromasaże, gejzery wodne oraz dwa jacuzzi.

Basen z bezpieczną zjeżdżalnią

Basen z bezpieczną zjeżdżalnią

Basen o nieregularnym kształcie i wymiarach +/- 18m x 12m x 1,35m z bezpieczną zjeżdżalnią wodną o długości 40 m. Strefa dla nieumiejących pływać dzieci (brodzik dla dzieci) z ciepłą wodą w kształcie koła o średnicy 4m i głębokości 0,4m. W centralnej części brodzika znajduje się wodny grzyb oraz na brzegu płaszcz wodny o szerokości 50cm. Bezpośredni dostęp do jacuzzi i strefy saun.

Basen z gejzerami i masażami wodnymi

Basen z gejzerami i masażami wodnymi

Basen z licznymi gejzerami wodnymi i podwodnymi masażami o nieregularnym kształcie i wymiarach +/- 18m x 12m x 1,35m głębokości. Duża liczba leżaków wypoczynkowych, z których można korzystać po pływaniu, saunach czy też korzystaniu z gejzerów i podwodnych masaży. Bezpośredni dostęp do jacuzzi i strefy saun.

Jacuzzi

Jacuzzi

Jacuzzi to kompleksowa terapia dla fizycznego i psychicznego stanu ludzkiego ciała.  Podczas korzystania z ciepłej kąpieli wodnej z hydromasażem twoje ciało wchodzi w stan maksymalnego relaksu i rozluźnienia. W Parku Wodnym znajdują się dwa wewnętrzne jacuzzi z hydromasażem o temperaturze wody około 35-36 stopni C.

Basen zewnętrzny dla dzieci

Basen zewnętrzny dla dzieci

W sezonie letnim, bezpośrednio przy hali basenowej, na zielonym dziedzińcu hotelu dostępny jest basen dla dzieci z podgrzewaną wodą o maksymalnej głębokości 45 cm, dwoma zjeżdżalniami oraz gejzerem. Cały teren wokół basenu jest wyłożony bezpieczną pianką antypoślizgową. Do dyspozycji gości oddajemy namioty z kompletami wypoczynkowymi, leżaki plażowe i parasole, które uprzyjemnią państwa wypoczynek na świeżym powietrzu.

Cennik Parku Wodnego

Cennik Parku Wodnego

BILET NORMALNY OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU DO GODZINY 15.00

1 Godzina - 30 zł

4 Godziny - 45 zł

8 Godzin - 60 zł

 

BILET ULGOWY OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU DO GODZINY 15.00

1 Godzina - 25 zł

4 Godziny - 35 zł

8 Godzin - 40 zł

 

BILET NORMALNY OD GODZINY 15.00 W CZWARTEK DO NIEDZIELI ORAZ W ŚWIĘTA

1 Godzina - 40 zł

4 Godziny - 60 zł

8 Godzin - 80 zł

 

BILET ULGOWY OD GODZINY 15.00 W CZWARTEK DO NIEDZIELI ORAZ W ŚWIĘTA

1 Godzina - 30 zł

4 Godziny - 50 zł

8 Godzin - 70 zł

 

ZA KAŻDE PRZEKROCZONE 6 MINUT DOPŁATA 3 ZŁ