Wyśmienita restauracja

Lobby Bar

Lobby Bar

Stylowy lobby bar Hotelu Verde Montana to nowoczesne i wielofunkcyjne miejsce. Idealna przestrzeń do kameralnych bądź bizesowych spotkań czy też chwili odprężenia przy aromatycznej kawie lub kieliszku czegoś mocniejszego.

Czynny codziennie 08:00 - 22:00.

Chata Grillowa

Chata Grillowa

Regionalna Chata Grillowa to stylowy drewniany budynek, który jest urządzony w wiejskim stylu. To rewelacyjne miejsce na wspólne biesiadowanie przy murowanym palenisku w towarzystwie wyśmienitego menu. To wszystko tworzy świetną ciepłą atmosferę do wspólnej zabawy.

Pizzeria La Montana

Pizzeria La Montana

Serdecznie zapraszamy gości do nowo otwartej pizzeri La Montana. Oferujemy Państwu pyszną włoska pizze na cieście pszennym lub razowym. Wypiekana w piecu opalanym drewnem zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.

Godziny otwarcia pizzerii dostępne w recepcji. 

Śniadania i obiadokolacje

Wyśmienite śniadanie w hotelowej restauracji to zawsze dobry początek dnia. Nasze bufety śniadaniowe od lat cieszą się ogromnym uznaniem gości. Kilkadziesiąt świeżych i smacznych pozycji do wyboru. Każde śniadanie przygotowujemy z wysokiej jakości świeżych produktów, począwszy od starannie dobranych wędlin, twarogów i serów poprzez dania ciepłe, na świeżych i sezonowych owocach skończywszy. Śniadania codziennie w godzinach 07:00 - 10:00

Śniadania i obiadokolacje
Śniadania i obiadokolacje


Proponujemy wyśmienite obiadokolacje w formie bufetu z daniami ciepłymi, na zimno oraz deserem. To najlepszy sposób, aby najeśc się do syta wybierając spośród kilku propozycji, w tym dań bezmięsnych. Szczególną troskę przykładamy do menu dziecięcego. Kolorow, smacznie, dokładnie tak jak lubią dzieci. Sama forma podawania obiadokolacji (serwowana lub w formie bufetu) może być uzależniona od obostrzeń sanitarnych lub liczby gości w Hotelu.

Obiadokolacje codziennie 16:00 - 19:00