Marki którym zaufaliśmy

Marki którym zaufaliśmy

W Naszym SPA , wybraliśmy najlepsze profesjonalne kosmetyki: francuskiej marki Thalgo, francuskiej marki Purles oraz dwóch polskich marek FitoSPA i BioOleo.

Thalgo

Thalgo

Marka z ponad 50-letnią historią, która specjalizuje się w procesach przetwarzania alg morskich w taki sposób aby pozyskać wszystkie składniki czynne skoncentrowane w ich wnętrzu. Kosmetyki dostarczają morskiej energi dzięki wysokiej zawartości ekstraktów z alg, które stymulują odnowę komórkową. Marka wykorzystuje ponad 50 składników czynnych pochodzenia morskiego, co czyni je jednymi z najbardziej innowacyjnych. 

Purles

Purles

Marka będąca połączeniem innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz siły natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata. Linie kosmetyków czerpiące inspirację z najnowszych osiągnięć nauki, takich jak: peelingi chemiczne, peptydy czy EGF. Kosmetyki są esencją piękna inspirowane medycyną estetyczną. 

FitoSPA

FitoSPA

Pierwsze w Polsce w pełni naturalne kosmetyki bazujące na oleju z rokitnika, który posiada wyjątkowe właściwości odmładzające i regenerujące skórę. Duża zawartość witaminy E zwanej witaminą młodości odmładza i pielęgnuje a wysoka zawartość kwasu Omega 7 i witaminy A przyspiesza procesy regeneracji i formowania zdrowego naskórka. Rokitnik jako skarbiec witaminy C zalecany jest we wszystkich dolegliwościach spowodowanych jej niedoborem, takich jak: przebarwienia, skłonności do występowania siniaków, tudności w gojeniu się ran, bóle mięsni i stawów. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zaczerwienionej, podrażnionej, z objawami trądziku różowatego i łojotoku. W naszym SPA kosmetyki te wykorzystywane są do pielęgnacji ciała w zabiegach takich jak peelingi oraz masaże. 

BioOleo

BioOleo

Najwyższej jakości kosmetyki stworzone z wyselekcjonowanych surowców pochodzących z Hiszpani, Maroka oraz Francji. Wzbogacone o składniki aktywne, niezbędne w codziennej pielęgnacji, regenerują, odżywiają i detoksykują ciało. Marka propaguje ideę czerpania ze skarbów natury tego co najcenniejsze i niezbędne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia.