Babski Weekend

od 1177 zł / os.
3 dni

3 dni

Pielęgnowanie przyjaźni w zabieganej codzienności jest trudne. Mamy jednak na to sposób - specjalny pakiet dla przyjaciółek łączy to co najlepsze: relaksacyjne zabiegi w SPA, pyszne jedzenie i czas spędzony razem.

Zrelaksowane, po dwóch godzinach w naszym instytucie Spa, wrócicie do swojego pokoju, gdzie będzie czekała kolacja w postaci lekkich sałatek, deski serów i wędlin, miksu pieczywa – spotkanie w gronie przyjaciółek może trwać i do białego rana

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl