Dzień Kobiet

od 448 zł / os. / noc
2 dni

2 dni

 

DZIEŃ KOBIET W GÓRACH 2024 - TO JUŻ 4 EDYCJA KULTOWEJ IMPREZY PINK LADIES 

PINK LADIES - Dzień kobiet 08-10.03.2024 I  Hotel Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

Serdecznie zapraszamy na naszą ekskluzywną imprezę "Pink Ladies Party" w hotelu Verde Montana. To nie tylko okazja do świętowania Dnia Kobiet, ale także chwila na relaks i odprężenie w naszym spa i wellness. Nasz pakiet obejmuje wszystko, co potrzebne do idealnego wypoczynku: komfortowe zakwaterowanie, wyśmienite posiłki i dostęp do pełnego zakresu udogodnień hotelowych. Nie zapomnij o naszej specjalnej imprezie tanecznej z DJ-em, która obiecuje być punktem kulminacyjnym Twojego pobytu. 

 Przygotuj się na niezapomniane wrażenia i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!!!

Baseny, strefa spa & wellness, jacuzzi, grota solna, mnóstwo atrakcji - zapraszamy na magiczny dzień kobiet w górach!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl