Rozgrzewające chwile w SPA

od 364 zł / os. / noc
3 dni

3 dni

 

SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEGO RABATU 10% NA GRUDNIOWY POBYT !!! DOTYCZY REZERWACJI DOKONANYCH PO 19.10.2023


Zima w SPA I  Hotel Spa Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

Początek zimy, ze krajobrazami i chłodniejszymi temperaturami, to idealny czas na relaks i regenerację w SPA.

Regeneracja to idealne słowo na jesienno-zimowy okres. Wszyscy jej potrzebujemy po ubogich w słońce krótkich dniach, po listopadowych i grudniowych słotach i po wielu tygodniach pracy.

Zapraszamy na wspaniały pobyt z zabiegami SPA w cenie - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi bez limitu do Waszej dyspozycji!

Przyjedź do najpopularniejszego uzdrowiska w Polsce i eksploruj przyrodę magicznych Gór Stołowych, a my zadbamy o Twój relaks w SPA.

Liczba pakietów ograniczona!!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl