Wiosna w Górach 2024

od 252 zł / os. / noc
3 dni

3 dni

Wiosna w górach 2024 I  Hotel Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

Wiosna w Górach: Czas Start!

SUPER PROMOCJA!!! PRZY REZERWACJI TELEFONICZNEJ DZIECI DO LAT 6 ŚPIĄCE Z RODZICAMI GRATIS!!! PONADTO NOCLEG Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK ZA 30% CENY TYLKO DO KOŃCA KWIETNIA!!!

Odkryj magię wiosny w Górach Stołowych z naszym specjalnym pakietem. Komfortowe pokoje, pyszne posiłki i niezapomniane widoki czekają!

Zapraszamy do Verde Montana na niezapomniany wiosenny pobyt w sercu Gór Stołowych. Nasz specjalny pakiet to idealna okazja, aby doświadczyć piękna kwitnącej przyrody i malowniczych krajobrazów Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy komfortowe zakwaterowanie, bogate bufety śniadaniowe z lokalnymi specjałami oraz obiadokolacje, które zadowolą każde podniebienie. Dla naszych gości przygotowaliśmy również nieograniczony dostęp do Parku Wodnego "Zielona WySPA" oraz atrakcje dla dzieci w "Małpim Gaju"

DO KOŃCA KWIETNIA 10% RABATU NA PAKIET WIOSENNY!!!

ZAREZERWUJ TERAZ!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl