Aktualności i nowości

Weekend Czerwcowy 2023 w Hotelu z basenem

Weekend Czerwcowy 2023 w Hotelu z basenem

WEEKEND CZERWCOWY W HOTELU BASENEM

Spędź długi Weekend czerwcowy z Rodziną! Strefa Wellness & SPA z Basenami, saunami i jacuzzi. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodziców. Zapraszamy na wyjątkowy pobyt w Hotelu Verde Montana w Kudowie w Górach Stołowych

Weekend Boże Ciało 8-11.06.2023

 

Weekend Boże Ciało 2023 w Górach w Hotelu Spa Verde Montana i Kudowie Zdrój.

Zapraszamy na wspaniały weekend Bożego Ciała w 2023 roku w malowniczych Górach Stołowych! W tym roku oferujemy wyjątkowy pakiet pobytowy w Hotelu Spa Verde Montana w Kudowie Zdroju. Weekend ten to doskonała okazja do poznania tajemnic Parku Narodowego Gór Stołowych, który oferuje wyjątkowy krajobraz z bogatą i zróżnicowaną formacją skalną. Nasz pakiet obejmuje 3 noclegi w komfortowych pokojach i apartamentach, 3 śniadania w formie bogatego bufetu z regionalnymi produktami, 2 obiadokolacje oraz 1 obiadokolację z daniami kuchni włoskiej.

W ramach pakietu proponujemy także degustację piwa z Browaru Jana oraz wina i wieczorną zabawę z DJ-em w rytmach włoskich. Dla dzieci mamy przygotowany pokój zabaw i gier „Małpi Gaj”, a dla miłośników wody – Park Wodny "Zielona wySPA". Nasz pakiet pobytowy odbywa się przy rezerwacji minimum 50 pokoi w naszym hotelu.

Park Narodowy Gór Stołowych to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, gdzie dba się o wyjątkową przyrodę. Na szczególną uwagę zasługują tu m.in. Szczeliniec Wielki - najwyższy szczyt Gór Stołowych z unikalnymi formami skalnymi, Błędne Skały - kolejny skalny labirynt, w którym można spędzić niezapomniane chwile, a także Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, Jaskinia Radochowska czy Kopalnia Złota w Złotym Stoku.

Dodatkowo kuchnia włoska to kolejny niezapomniany element naszego weekendu Bożego Ciała. To najbardziej popularna kuchnia regionalna na świecie, która charakteryzuje się różnorodnością i oryginalnymi smakami. Nasza obiadokolacja z daniami kuchni włoskiej z pewnością okaże się kulinarznym hitem dla każdego smakosza.

Rezerwacja naszego pakietu to gwarancja udanego wypoczynku w Górach Stołowych. Zapraszamy!

ZOBACZ

← Wróć do Bloga