Weekend Czerwcowy w Górach

od 1229 zł / os.
4 dni

4 dni

 

Weekend Boże Ciało 2024 Góry  I  Hotel Spa Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

 

Zapraszamy na wspaniały weekend czerwcowy w górach - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa!

Weekend Boże Ciało 30.05-02.06.2024

Celebruj Boże Ciało wraz z całą rodziną w Górach Stołowych razem z nami!!! 

Odkrywaj z nami tajemnice Parku Narodowego Gór Stołowych bogatego w bardzo urozmaicone formy skalne tworzące niezwykle malowniczy krajobraz, urozmaicone dużymi kompleksami leśnymi, łąkami górskimi i torfowiskami

Idealna okazja do odkrywania tajemnych zakątków w malowniczej miejscowości na krańcu Polski. Spędź z nami długi weekend i wypocznij zgodnie ze swoją naturą w magicznym uzdrowisku wśród lasów i gór.


Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl