Boże Narodzenie w Górach

od 1583 zł / os.
4 dni

4 dni

Boże Narodzenie 2023 w Hotelu z Basenami Verde Montana w Górach

Komfortowe noclegi, bogate bufety i nieograniczona rozrywka w Parku Wodnym

Dla dzieci i dorosłych - atrakcje, animacje i relaksujące baseny

Spędź Święta Bożego Narodzenia z Rodziną w Górach z dala od tłumów, zatłoczonych dróg czy miejskiego zgiełku. Czeka na Ciebie 4-gwiazdkowy Hotel z parkiem wodnym, saunami, jacuzzi, zjeżdżalnią wodną, bogatą ofertą SPA, animacjami i atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy na wspaniały Świąteczny Pobyt Bożonarodzeniowy!

Hotel Verde Montana Wellness & SPA**** to wprost wymarzone miejsce dla dzieci i osób dorosłych pragnących relaksu, ciszy i spokoju w otoczeniu cudownej przyrody. Zapraszamy na śnieżne szaleństwa w Zieleniec Ski Arena i na urodziwe szlaki turystyczne w Narodowym Parku Gór Stołowych!" />

Świąteczne pakiety dla całej rodziny w hotelu SPA!

Przeżyj Boże Narodzenie w Hotelu Spa z basenami w Górach

Tylko teraz zarezerwujesz Pakiet Świąteczny ze specjalnym rabatem First Minute 15%. Ilość pokoi w ofercie ograniczona.!!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl