Ferie zimowe w górach 2024

od 362 zł / os. / noc
3 dni

3 dni

Ferie Zimowe w Górach 2024  I  Hotel Verde Montana Wellness & SPA****  I  Kudowa Zdrój

Pakiet dla rodzin z dziećmi!

Zapraszamy na wspaniałe ferie w górach - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa!

Spędź Ferie z dziećmi w Górach Stołowych z dala od zatłoczonych kurortów, stania w korkach i smogu. Czeka na Ciebie wysoko oceniany kompleks nieopodal dużej stacji narciarskiej Zieleniec. Wprost wymarzone miejsce dla dzieci i osób dorosłych pragnących rozpocząć przygodę z nartami. Nie odkładaj planów na później. Ferie tuż tuż!

Zima na w górach to możliwość odpoczynku pośród pięknych krajobrazów wśród niezliczonych atrakcji. Bliskość stacji sportów zimowych Zieleniec (16 km) to idealna baza dla narciarzy i miłośników białego szaleństwa. 23 km tras zjazdowych, 1 karnet na 29 wyciągów, nocne jazdy, Alpejski klimat

Przeżyj ferie zimowe w magicznym Hotelu w Górach, Sprawdź Pakiet! Zapraszamy.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl