Park Wodny
Park Wodny

Park Wodny

W bogatej ofercie Parku Wodnego każdy odnajdzie idealną formę relaksu dla siebie.

Dwa baseny, gejzery wodne, hydromasaże to tylko część z dostępnych atrakcji. Miłośnicy bąbelków moga odprężyc się w jednym z dwóch jacuzzi. Poszukiwacze dobrej zabawy z pewnością znajdą rozrywkę dla siebie na 40 metrowej zjeżdżalni. Najmłodsi do woli mogą pluskać się w brodziku z podgrzewaną wodą i fontanną.

Sauny

Sauny

Sauna fińska i parowa to jedne z zabiegów wellness, które znakomicie wpływają na zdrowie i urodę. Dodatkowych emocji doda prysznic wrażeń i kubeł z zimną wodą. Cudownym doświadczeniem jest korzystanie z sauny podczas sławnych już u nas ceremonii saunowych.

Seanse saunowe

Seanse saunowe

Aufguss, czyli tak zwane rytuały naparzania (zwane również saunowymi ceremoniami zapachowymi, parowymi) to niekonwencjonalny sposób korzystania z uroków sauny, cieszący się coraz większą popularnością na całym świecie. Seanse prowadzone są przez wyszkoloną osobę – Saunmistrza, który dla spotęgowania odczucia ciepła w saunie suchej, polewa rozgrzane kamienie dużą ilością wody z wykorzystaniem olejków eterycznych a następnie w rytm towarzyszącej muzyki rozprowadza gorące powietrze po saunie. Seanse saunowe odbywają się w  piątek o godzinie 19:00/20:00/21:00 oraz niedzielę o godzinie 18:00/19:00/20:00.

Galeria