Wakacje na do widzenia

od 332 zł / os. / noc
3 dni

3 dni

Wakacje 2023 w Hotelu z Basenami Verde Montana w Górach

Komfortowe noclegi, bogate bufety i nieograniczona rozrywka w Parku Wodnym

Dla dzieci i dorosłych - atrakcje i relaksujące baseny

Spędź Wakacje z dziećmi w Górach Stołowych z dala od zatłoczonych wielkich miast. Czeka na Ciebie wysoko oceniany hotel z parkiem wodnym, saunami, basenami, jacuzzi, zjeżdżalnią wodną, basenem zewnętrznym i atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy na wspaniały Pobyt Wakacyjny!

Hotel Spa Verde Montana to wprost wymarzone miejsce dla dzieci i osób dorosłych pragnących relaksu, szaleństwa wodnych atrakcji, wycieczek, spacerów, górskich wypraw i rowerowych eskapad.  Nie odkładaj planów na później. Wakacje tuż tuż!

Specjalnie dla naszych gości korzystających z pakietu przygotowaliśmy voucher na 50zł do wykorzystania w SPA!

Przeżyj wakacje w Hotelu Spa z basenami w Górach

Im dłużej tym taniej, przy min. 5 noclegach dodatkowy rabat!!!

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl