Sylwester w Górach - Black & White

od 830 zł / os. / noc
4 dni

4 dni

 

Sylwester 2023/2024  Góry  I  Hotel Spa Verde Montana  I  Kudowa Zdrój

Idealne miejsce na Sylwestra 2023/2024 - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa!

Pakiet sylwestrowy Black & White 

Czerń i biel to nie tylko kolorystyka wieczoru czy stylowa aranżacja przestrzeni, ale ponadczasowa klasyka, szlachetność i elegancja jaka towarzyszyć będzie tej niezwykłej nocy.

Zabierzemy Cię w wyrafinowaną podróż pełną niecodziennych wrażeń muzycznych, oraz kulinarnych. Zadbamy o odpowiednią oprawę, która sylwestrową celebrację wyniesie na wyższy poziom.

Zima w górach to możliwość odpoczynku pośród pięknych krajobrazów wśród niezliczonych atrakcji. Bliskość stacji sportów zimowych Zieleniec (16 km) to idealna baza dla narciarzy i miłośników białego szaleństwa. 

23 km tras zjazdowych, 1 karnet na 29 wyciągów, nocne jazdy, Alpejski klimat

Spędź Sylwestra w magicznym, zimowym uzdrowisku wśród lasów i gór. 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl