Weekend wiosenny w Kudowie

od 347 zł / os. / noc
3 dni

3 dni

Specjalna oferta weekendowa 2024 I  Hotel Spa w Górach  I  Kudowa

Zachęcamy do zwiedzania pięknych okolic Kotliny Kłodzkiej.

Odwiedźcie nas w wybrane weekendy od początku kwietnia do końca czerwca.  Pobyty weekendowe obejmują dwa noclegi pomiędzy piątkiem a niedzielą.

Mamy moc okolicznych atrakcji dla osób szukających aktywnego wypoczynku.

Wsiadajcie na rower i zwiedzajcie Ziemię Kłodzką z górki. Kilkadziesiąt tras rowerowych w okolicznych miejscowościach czeka na sprawdzenie. Dla tych co lubią wodne szaleństwa mamy spływy pontonowo - kajakowe dla odważnych. Jak nie chcecie jeżdzić ani pływać zapraszamy na górski spacer na pobliskich szlakach turystycznych.

Zapraszamy do Hotelu Verde Montana Wellness & SPA****

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl