Górska majówka 2024

od 1683 zł / os.
5 dni

5 dni

Weekend majowy 2024  Góry I  Hotel Spa Verde Montana  I  Kudowa

Zapraszamy na wspaniały weekend majowy w Górach - baseny, zjeżdżalnia wodna, sauny, jacuzzi, spa!

Rodzinna Majówka 01.05 - 05.05.2024 (4 noclegi)

Przyjedź do Verde Montana, kiedy wiosna rozkwita w pełni. Nasz specjalny pakiet "Majówka 2024" to idealna okazja, by doświadczyć komfortu i harmonii z naturą. Nasz pakiet to nie tylko wypoczynek, ale i przygoda. Korzystaj z luksusowych udogodnień, relaksującego SPA i niezliczonych atrakcji regionu. Ciesz się wyśmienitymi posiłkami i nieograniczonym dostępem do Parku Wodnego "Zielona wySPA". Dla miłośników aktywnego wypoczynku czekają piesze wędrówki i wycieczki rowerowe. 

Spędź dlugi weekend majowy w magicznym Hotelu w Górach

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl