Górska Wielkanoc 2024

od 1514 zł / os.
4 dni

4 dni

Rodzinna Wielkanoc 2024 Góry I Hotel Spa Verde Montana 

 29.03 -01.04.2024 I  Kudowa Zdrój

Komfortowe noclegi, bogate bufety dań ciepłych i zimnych, pyszne świąteczne śniadania, wyśmienite obiadokolacje, słodkości i nieograniczona rozrywka w Parku Wodnym

Dla dzieci i dorosłych - atrakcje, animacje i relaksujące baseny

Spędź Święta Wielkanocne z Rodziną w Górach z dala od tłumów, zatłoczonych dróg czy miejskiego zgiełku. Czeka na Ciebie 4-gwiazdkowy Hotel z parkiem wodnym, saunami, jacuzzi, zjeżdżalnią wodną, bogatą ofertą SPA, animacjami i atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy na wspaniały Świąteczny Pobyt Wielkanocny!

Świąteczne pakiety dla całej rodziny w hotelu SPA!

Przeżyj Wielkanoc w Hotelu z basenami w Górach

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w pakiecie.

Wejście na posiłki jest jednorazowe, obowiązuje zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, istnieje możliwość zakupienia lunchboxu, więcej informacji w recepcji.

Szanowni Goście, informujemy że zarówno w tygodniu jak i w weekendy na terenie hotelu mogą odbywać się przyjęcia okolicznościowe lub inne związane z organizowaniem konferencji nocne imprezy. W związku z tym w godzinach nocnych, Goście niektórych pokoi mogą doświadczyć dyskomfortu związanego z hałasem - więcej informacji w recepcji.

W przypadku braku dostępności pokoi rodzinnych prosimy o kontakt z recepcją, tel: 74 8697760 lub recepcja@verdemontana.pl