Zabiegi SPA

Bogata oferta

Bogata oferta

Oferujemy szeroki wachlarz usług, oparty o wiedzę i doświadczenie. Nasze Menu Spa zostało skomponowane przy współudziale ekspertów branży Beauty & Wellness, aby kompleksowo i profesjonalnie zadbać o Naszych Gości. Szukasz chwili relaksu w połączeniu z profesjonalną pielęgnacją? Chcesz zadbać o zdrowie i kondycję? A może chciałbyś dowiedzieć się jak zadbać o swoje piękno? Zapraszamy do skorzystania z oferty Montana SPA.

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało poprawiają samopoczucie, relaksują ciało, wyciszają umysł oraz przywracają siły witalne. Pragniemy by pobyt w naszym SPA był nie tylko odpoczynkiem, ale niezapomnianym przeżyciem.
Zabiegi na stopy i dłonie
. W naszym gabinecie wykonujemy manicure i pedicure japoński oraz zabiegi pielęgnacyjne.

Endermologia

Endermologia

Endermologia to specjalny system zdalnie sterowanych rolek, który działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę. Ponadto przeciwdziała zastojom krwi i limfy, uczuciu ciężkich nóg oraz sprzyja rozluźnieniu mięśni. Specjalistyczny strój udostępniamy do każdego zabiegu.

Masaże

Masaże

Masaże w naszym spa błogo relaksują, napełniają energią, pomagają odzyskać naturalne piękno, a przy dolegliwościach przynoszą ulgę.

Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja z kosmetologiem oraz najwyższej jakości kosmetyki.

Fizykoterapia

Fizykoterapia

Nasz Instytut oferuje szeroką paletę zabiegów fizykoterapeutycznych, zdrowotnych kąpieli i masaży leczniczych. W ofercie posiadamy również automatyczny drenaż limfatyczny (BOA), działający modelująco oraz przeciwobrzękowo, chętnie wybierany do walki z cellulitem. Zapraszamy do zakupu karnetów – szczegóły na recepcji SPA.

Rytuały THALGO

Rytuały THALGO

Poddaj się chwili luksusu i wybierz się z Thalgo w głąb morskiego ogrodu pielęgnacji i relaksu. Każdy z naszych rytuałów zawiera w swoim składzie oczyszczający peeling, relaksującą kąpiel z hydromasażem oraz autorski masaż całego ciała. Pielęgnacja w każdym rytuale na starannie wyselekcjonowanych kosmetykach.