Polecane Atrakcje

Atrakcje

Atrakcje

Hotel Verde Montana Wellness & Spa **** to miejsce przemyślane kompleksowo, gdzie nie ma czasu na nudę. Centralna lokalizacja do najbliższych atrakcji daje możliwości zorganizowania wolnego czasu dla całych rodzin, jak też par oraz podróżujących indywidualnie. 

Zobacz co polecamy!

Atrakcje w regionie

Atrakcje w regionie

Choć nie sposób się nudzić na terenie Hotelu Verde Montana, jednym z naszych ogromnych atutów jest nasza lokalizacja. Zapraszamy do sprawdzenia naszej mapy atrakcji okolicy.

Montana SPA
Montana SPA
Montana SPA

Montana SPA

Oferujemy szeroki wachlarz usług, oparty o wiedzę i doświadczenie. Zaproponujemy właściwy sposób pielęgnacji skóry. Indywidualnie doradzimy, dobierzemy i zaplanujemy każdą chwilę skupiając się na Państwa oczekiwaniach. Z nami poprawicie samopoczucie, zrelaksujecie ciało, wyciszycie umysł oraz przywrócicie siły witalne. Pragniemy by pobyt w naszym SPA był nie tylko odpoczynkiem, ale niezapomnianym przeżyciem, a w tym pomogą nasze innowacyjne rozwiązania.

Lobby Bar

Lobby Bar

Stylowy lobby bar Hotelu Verde Montana to nowoczesne i wielofunkcyjne miejsce. Idealna przestrzeń do kameralnych bądź bizesowych spotkań czy też chwili odprężenia przy aromatycznej kawie lub kieliszku czegoś mocniejszego.

Czynny codziennie 08:00 - 22:00.

Chata Grillowa

Chata Grillowa

Regionalna Chata Grillowa to stylowy drewniany budynek, który jest urządzony w wiejskim stylu. To rewelacyjne miejsce na wspólne biesiadowanie przy murowanym palenisku w towarzystwie wyśmienitego menu. To wszystko tworzy świetną ciepłą atmosferę do wspólnej zabawy.

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

Hotel Verde Montana**** to miejsce przyjazne dzieciom. Dobrze wiemy, że zadowolone dzieci to idealny wypoczynek dla rodziców. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych!

Okolica

Okolica

Uzdrowiskowa Strefa A, pozwala w kilka minut dotrzeć do Parku Zdrojowego i Pijalni Wód. Liczne ścieżki rowerowe oraz piesze szlaki spacerowe z roku na rok zyskują co raz więcej amatorów. Park Narodowy Gór Stołowych znajduje się zaledwie kilkanaście minut spacerem od naszego Hotelu, a tam czeka na Państwa nie tylko Szczeliniec Wielki, Góra Parkowa czy Błędne Skały – atrakcji w regionie Kotliny Kłodzkiej jest tyle, że tydzień nie starcza by skorzystać z nich wszystkich.