Atrakcje dla Dzieci

Dla Dzieci

Hotel Verde Montana**** to miejsce przyjazne dzieciom. Uśmiech dziecka i jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dobrze wiemy, że zadowolone dzieci to idealny wypoczynek dla rodziców. Wiele radości odnajdą w sali zabaw i parku wodnym.

Specjalnie skomponowane menu zaspokoi potrzeby małego brzuszka. W strefie Spa również czeka na nich specjalna oferta. W wybranych okresach w ciągu roku organizujemy dla dzieci animacje. To wyjątkowy czas kiedy wykwalifikowany zespół animatorów poświęca czas dzieciom, a rodzice mogą na chwile odetchnąć.

Sala zabaw
Sala zabaw

Sala zabaw

Małpi gaj to rozrywka dla najmłodszych, która jest dostępna przez cały rok, bez względu na pogodę.

Nie będą się nudzić wśród kulkowego szaleństwa, zjeżdżalni, gier oraz klocków.

Plac zabaw

Plac zabaw

Każdy maluch uwielbia plac zabaw na świeżym powietrzu. Otaczająca go zieleń i czyste powietrze dodatkowo sprzyjają dobrej zabawie.

Wspólne budowle z piasku, trampolina, huśtawki to wszystko aby najmłodsi goście nie nudzili się.

Animacje

Animacje

Zapraszamy najmłodszych Gości na niezapomniane animacje prowadzone przez doświadczonych animatorów. Są one fantastyczną atrakcją podczas wakacyjnego pobytu oraz wybranych pakietów w ciągu roku. 

Basen letni

Basen letni

W okresie letnim największą atrakcją jest basen zewnętrzny.

Kiedy dzieci zajęte są fantastyczną zabawą na zjeżdżalni wśród gejzerów wodnych, wypoczynek rodziców wchodzi na inny wymiar. Na dziedzińcu hotelowym do woli można zażywać kąpieli słonecznych na wygodnych leżakach.

Menu dla dzieci

Menu dla dzieci

Dziecięce brzuszki mają swoje szczególne wymagania.

Po zasmakowaniu rarytasów szefa kuchni opuszczą restaurację najedzeni i pełni sił na dalszą zabawę i wakacyjne przygody. Każdy z nich znajdzie coś smacznego dla siebie.