Opinie Naszych Gości

9.8 / 10

10 / 10

Duży wybór dań (co dzień coś innego), smaczne, nie sztampowe, lepszej jakości śniadanie, obiady rewelka - widać dotyk kucharzy z wysokiej półki, Niezwykle życzliwy i uśmiechnięty personel, SPA na wysokim poziomie, żona była zachwycona masażem. Jak na okres pandemii - mimo ograniczeń Hotel zachowuje klasę. Basen spoko, ratownik pomocny, generalnie widać, że ludzie pracujący w tym Hotelu przychodzą do pracy zadowoleni. Tak trzymać!!!!!

Paweł

5 / 5

Cudowne miejsce. Wiele atrakcji dla dużych i małych. Piękna okolica i wspaniałe widoki! Hotel bardzo ładnie urządzony. Istnieją wewnętrzne schody prowadzące na basen dzięki czemu nikt nie widzi nas w szlafroku. Jedzenie bardzo dobre. Lubię tu wracać.

Ilona

10 / 10

Przesympatyczna i profesjonalna obsługa na recepcji. Jak zawsze świetna strefa basenowa. Naprawdę świetne śniadanie i zestaw kawowy. Dodatkowe poduszki na łóżku. No wszystko super.

Julita

10 / 10

Korzystamy często z hotelu wszystko jest na wysokim poziomie. Profesjonalizm i bardzo miła obsługa.

Tomasz

10 / 10

Pyszne jedzenie, miła obsługa. Spokój cisza.

Tadeusz

9.2 / 10

Świetne jedzenie, przemiła obsługa - szczególnie z restauracji. Profesjonalizm , uśmiechniętą obsługa, super masaże - naprawdę warto skorzystać.

Mariusz

9.8 / 10

Obfite śniadania, miła obsługa, czystość basenu. Masaż leczniczy wykonany super!

Magdalena

5 / 5

W skrócie, bardzo miła obsługa, wyjątkowo smaczne i urozmaicone śniadania i obiadokolacje, relaksująca strefa basenowa bez ograniczeń, fajna baza wypadkowa dla lokalnych atrakcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wypoczęci, na pewno do Was wrócimy. Pozdrowienia, Katarzyna i Krzysztof z Bytomia.

Krzysztof